מצגות עסקיות

הצעת מחיר מהירה

שם מלא :

מייל :

סלולרי :

מעוניין ב :
 מצגת עסקית סרט תדמית אתר אינטרנט תוכן ויזואלי

אהבתי

מצגות עסקיותמצגות עסקיות


אם פעם היינו צמאים לקבל מידע והיינו עושים הכל כדי למצוא מידע הרי שהיום בעידן המידע הדיגיטלי אנו שטופים במידע וטובעים בים של מידע .ואם פעם כדי היינו משקיעים זמן רב בחיפוש אחר המידע המתאים לנו הרי שהיום ניתן לקבל מידע תוך שניות.
בעידן שבו יש שפע של מידע התפתחו לא מעט אמצעים להצגת מידעים שונים, אחד מהם הוא המצגות העסקיות.

מהן מצגות עסקיות


מצגות עסקיות נועדו להציג בפני קהל היעד מידע תמציתי שיהיה מדויק, מעניין וברור ויצליח להעביר את המסרים במהירות ובקלות .
מטרתן של מצגות עסקיות היא להצליח למשוך את תשומת הלב של קהל היעד ולהשפיע על קהל היעד הצופה במצגת כך שאותו קהל יצא לאחר המצגת כאילו הוא תוכנת כמו רובוט וכעת עליו להגיע אל ההחלטה הרצויה.
יש היום סוגים שונים של מצגות עסקיות, הנבדלות זו מזו באופן שבו הן מוגשות לצופה, ובמטרות שלהן. יש מצגות עסקיות שמטרתן החדרת מוצר חדש לשוק, ויש מצגות עסקיות שמטרתן מתן הסברים ומידע במהלך כנס עסקי כלשהו, ויש מצגות עסקיות שמטרתן פרסום ושיווק של
החברה.


יש מי שיציג מצגת עסקית פלאש ויש מי שיציג מצגת עסקית POWERPOINT ויש מי שיציג מצגת וידאו.


איך מכינים מצגות עסקיות


מצגות עסקיות אינן סתם הצגה מאולתרת של מידע, מצגות עסקיות דורשות לא מעט הכנה מראש ולא מעט עבודה. הכנה של מצגת היא תהליך מושקע ומורכב שדורש תחומי ידע שונים כמו גרפיקה, עיצוב, פסיכולוגיה של השיווק, יכולת כתיבת תכנים שיווקיים תמציתיים וברורים, ניצול יעיל של פרק זמן קצר קצוב מראש, ועוד.
השלבים במהלך הכנת מצגת הם:

  1. הגדרת מטרת המצגת – בשלב זה נדרש דיאלוג עמוק בין מפיקי המצגת לבין הלקוח שבסופו יהיה ברור מהי בדיוק מטרת המצגת ואילו מסרים עליה להעביר לקהל היעד.

  2. איסוף המידע הדרוש- בשלב זה יש לאסוף מידע טקסטואלי או מידע ויזואלי או כל מידע אחר שיתכן ונזדקק לו במהלך הפקת המצגת. מצגת היא בעצם כמו ספר מצולם או ספר ויזואלי שבו כמה תמונות ואמצעים גרפיים מחליפים אלפי מלים. מצגת יעילה היא מצגת שמצליחה להעביר מקסימום של מידע במינימום זמן.

  3. תכנון המצגת העסקית –בשלב זה יש לתכנן כיצד תיראה המצגת ואילו תכנים היא תכלול. מצגות עסקיות כוללות בד”כ כותרות תמציתיות ולאחריהן מופיע מידע תמציתי ומדויק שמצליח להעביר לקהל היעד את אותם המסרים שהגדרנו בשלב הראשון.ליעוץ חינם ללא כל התחייבות


: דוגמאות למצגות עסקיות